ייעוץ לקידום אתרים

יעוץ שעתי לקידום אתרים

ייעוץ לעסקים בבניית תוכנית לקידום אתרים. זקוקים לייעוץ חד פעמי או קבוע לקידום אתר ?

אנו כאן כדי לעזור בכל דרך ע"י צוות מומחים בעלי נסיון רב בתחום השיווק והפרסום באינטרנט.
מחפשים פתרון לתקלה? התוצאות שלכם תקועות בדף השני ולא זזות?

ניתן לקבל ייעוץ לפי שעה או ברטר חודשי לפי הצרכים שלכם

צרו קשר לקבלת ייעוץ טלפוני וקביעת תוכנית עבודה

על היתרונות של ייעוץ קידום אתרים

עולם העסקים הוא עולם שמתפתח ללא הרף. ההתפתחות הטכנולוגית של העולם ושל השוק מחייבת אותנו להישאר מעודכנים במה שקורה. אנחנו צריכים להיות מעודכנים גם בכל מה שקשור לדרכי שיווק יצירתיות של העסק שלנו.

כאשר אנחנו משווקים את העסק שלנו אנחנו חייבים לשווק אותו באינטרנט. שיווק באינטרנט הוא מקצוע לכל דבר ויש בו הרבה מאוד מורכבות. מורכבות זו דורשת מאתנו לפרסם באינטרנט לא בכוחות עצמנו אלא בעזרת מומחים לנושא. קבלת ייעוץ קידום אתרים וייעוץ בתחום השיווק באינטרנט תסייע לנו להימנע מטעויות של מתחילים ולהפוך את השיווק שלנו לטוב ואיכותי יותר.

מה זה בעצם קידום אתרים במנועי חיפוש ומה היתרונות של זה ?

תחום קידום האתרים במנועי החיפוש הוא תחום עשיר. למעשה הרוב המכריע של קידום האתרים נעשה במנוע החיפוש של גוגל – מנוע החיפוש הכי גדול שיש כיום בעולם. קידום האתר בגוגל נעשה בדרך כלל על ידי כתיבה של תכנים ועל ידי בניית קישורים לאתר. ייעוץ קידום אתרים יוכל לסייע לנו להבין איזה פעולות ספציפיות אנחנו צריכים לעשות באתר שלנו בשביל לקדם את המיקומים שלו בגוגל. פעולת הקידום חשובה מאוד והיא יכולה לאפשר לנו להתפתח מבחינה עסקית. המטרה של קידום של כל אתר באינטרנט היא להביא לתנועה ערה יותר של לקוחות לעסק. ככל שלעסק שלנו יגיעו יותר לקוחות דרך האינטרנט כך הוא יוכל להיות מצליח ורווחי יותר.

האם כל אחד יכול לקדם את האתר שלו לבד ?

כמובן, כל אחד יכול לקדם את האתר שלו בעצמו. יש צורך בלמידה עצמאית ולבצע נסוי וטעייה כל הדרך עד להצלחה.

השאלה האם כל אחד יכול להצליח לקדם את האתר שלו לבד היא שאלה שדומה לשאלה האם כל אחד יכול לתקן לבד את המכונית שלו? בדיוק כמו שלא ננסה לתקן לבד בכוחות עצמנו את מנוע המכונית שלנו או את המזגן ותנור האפייה בבית שלנו כך אנחנו גם לא יכולים להרשות לעצמנו לקדם לבד את העסק שלנו. תחום קידום האתרים הוא תחום תחרותי מאוד והוא כולל חוקים רבים.

חלק מהחוקים בתחום הקידום מוכתבים על ידי גוגל בעוד חוקים אחרים מוכתבים על ידי התחרות בשוק. לא ניתן לקדם אתר באופן איכותי לבד ללא שירותי ייעוץ וליווי של מומחה כי מי שמקדם לבד ללא שום ידע מקצועי לא יוכל לעשות עבודה איכותית והוא יכול גם לגרום לנזק. כאשר אנחנו מקדמים את האתר שלנו אנחנו צריכים לעשות זאת מתוך ידע ולא מתוך חובבנות. מקדם אתרים מקצועי יוכל לסייע לנו להימנע מטעויות ולהצליח יותר בתהליך הקידום של האתר שלנו.

מה תהליך הייעוץ עצמו כולל ?

תהליך של קבלת ייעוץ קידום אתרים הוא תהליך מורכב מאוד והוא משתנה מלקוח ללקוח ומאתר לאתר. בדיוק כמו שרופא או פסיכולוג לא מעניקים את אותו הייעוץ לאותו המטופל כך גם תהליך הייעוץ שנוגע לקידום האתר ישתנה מעסק אחד למשנהו. בדרך כלל תהליך הייעוץ כולל אפיון של האתר והצבת יעדים לקידום עצמו. אתר שרוצה להגיע למקום הראשון בביטוי תחרותי מאוד יזדקק לקידום אגרסיבי יותר מאשר אתר שרוצה להגיע למקום החמישי בביטוי לא תחרותי. למעשה בכל תהליך קידום יש לבחור מספר ביטוי מפתח (מילות חיפוש בגוגל) ולהתמקד בקידום שלהן. תהליך הייעוץ כולל תמיד גם שלב של סיעור מוחות בו נזרקים הרבה רעיונות בדבר השיווק של העסק באינטרנט לאוויר כולל שיטות שיווק וקידום שונות, בחירה של ביטוי מפתח שונים, בחירה של היקף פעילות  ועוד… .

האם נראה תוצאות בשטח לאחר הייעוץ ?

לאחר תהליך של ייעוץ קידום אתרים ניתן לראות תוצאות בשטח במידה ומיישמים את העצות שקיבלנו. יישום העצות לאורך תקופת זמן משמעותית תגדיל את הסיכויים שקידום האתר שלנו יישא תוצאות בפועל והיה כדאי. חשוב להבין שתחום הקידום הוא תחום דינמי מאוד ובשביל שהקידום יהיה איכותי אנחנו חייבים להיות מודעים לשינויים בשוק ובחוקיות שלו (למשל עדכונים של גוגל או מתחרים שמקדמים טוב יותר מאתנו) ולהתאים את שיטות הקידום שלנו למצב זה. בסופו של דבר תהליך הייעוץ יוכל לסייע לנו להגיע לקהל לקוחות רב יותר וכך גם נגדיל את רווחיות מחזור העסקים שלנו.

צרו קשר לקבלת ייעוץ טלפוני וקביעת תוכנית עבודה