קידום אתרים בארה"ב - סקירת שוק לפני תחילת עבודה

קידום אתרים בארה"ב – איך מתחילים?

מחפשים מדריך ל SEO בארה"ב ? הגעתם למקום הנכון! חלק גדול מהישראלים מנהלים עסקים בארה"ב, דבר זה ידוע כבר מספר שנים. רובם מגיעים לשם לחפש את הכסף הגדול ומקימים חברות אמריקאיות ובין לאומיות במגוון תחומים כגון מנעולנות, גרירה, עגלות, נקיון, סטארטאפים ועוד. ממידע מקיף שנמצא באינטרנט אפשר למצוא הרבה אתרים שמנוהלים ע"י ישראלים ונמצאים במקומות הראשונים בביטויים מאוד תחרותיים.
United sates

מה השוני בין קידום אתרים בארץ ובארה"ב ?

האלגוריתם של גוגל מתפקד אחרת בארה"ב מאשר בארץ שלנו או במדינות אחרות בעולם. הרבה פרמטרים לא נספרים בארץ ואפשר לראות הרבה אתרי ספאם ותוצאות פחות רלוונטיות מופיעות במיקומים הראשונים.

 • תחרותיות – כמובן שיש הרבה יותר תחרות בקידום בארה"ב, בגלל שהשוק הגדול יותר והרבה מתחרים נאבקים על אותם הלקוחות באותו האיזור.
 • גודל שוק – בארה"ב הגודל של האוכלוסיה הוא כמובן יותר גדול בהשוואה לארץ וזה הרבה יותר כדאי להקים אתר עסקי בארה"ב מאשר בארץ.
 • עלות קידום בארה"ב – בארה"ב השכר של המקדמים הינו הרבה יותר גבוה מאשר בארץ. ועל כך גם העלות של הקידום הינה הרבה יותר גבוהה. מומלץ לבצע השוואה של מחירים בין כל הסוכנויות המבילות בארה"ב ולראות עד כמה זה משתלם לקדם אתר דרכם.
 • מקצועיות – המקצוענות של סוכנויות הפרסום וקידום אתרים בארה"ב לא עולה בהרבה מחברות קידום אתרים בארץ. ישנם מספר רב של חברות בארץ אשר מקדמות הרבה יותר טוב מחברות בארה"ב.

איך מקדמים אתרים בארה"ב ?

קידום אתרים בארה"ב דורש זמן והשקעה מרובה, דבר ראשון שיש לעשות זה מחקר ביטויים ומחקר מתחרים מקיף. לראות מי המתחרים באיזה טכניקות קידום הם משתמשים. דבר שני, יש לראות מה נדרש ממכם מבחינת תקציב ועבודה על מנת להגיע למיקום מסויים בזמן ריאלי.
לאחר מכן יש לבנות תוכנית עבודה שכוללת:

 • רשמית ביטויים למעקב
 • תוכנית לאופטימזציה לאתר
 • תוכנית קישורים תקופתית
 • בניית אתרי תמיכה אם נדרש

 

בארה"ב יש להקפיד על אתרי עסקים אותנטים כמה שיותר, לא לבנות אתרים רק כדי להתברג בביטוי מסויים. אלא לבנות אתרים שמציגים חברות אמיתיות עם כתבות וטלפון ותמונות אמיתיות.
אמריקאים אוהבים לראות עסק עם כמה שיותר פרטים עליו עם ביקורות באתרים פופולרים כמו YELP וכו'.
יש להקדפיד לקרוא כמה שיותר מאמרים ובלוגים בנושא קידום אתרים ולראות שינויים ועדכונים שנעשים בזמן אמת. לרוב בארה"ב כל העדכונים נעשים מיידית שלא כמו בארץ לוקח לזה זמן להגיע.

קידום אתרים מקומי בארה"ב -לוקאלי

בארה"ב זה מאוד פופלרי לראות עסקים מקומיים מדורגים במקומות הראשונים באיזור שלהם כתוצאה מחיפוש ביטויי רלוונטי לעסק באותו איזור או עיר. כך שעסק שנותן שירותים בניו יורק לא יופיע למי שמחפש בלוס אנג'לס.
איך בעצם גוגל עושים את זה?
בארה"ב המיפוי האיזורי הרבה יותר מדוייק מאשר בשאר העולם, אם תיכנסו למפות של גוגל תוכלו לראות את כל העסקים המקומיים שמופיעים בגוגל בדיוק מירבי. כדי להוסיף את העסק שלכם למפות של גוגל יש לאמת אותו ב Google My Local Business . לאחר שמאמתים את כל הפרטים שכוללים את שם העסק, טלפון, כתובת ניתן לקדם את התוצאה במעלה הדירוג של המפות של גוגל, אפילו בלי שיהיה לכם אתר.
מה חשוב כשמקדמים אתר מקומי במפות?

 • לתת כמה שיותר מידע מדוייק
 • לעשות כמה שיותר איזכורים ברשת
 • להזין את העסק בכמה שיותר אינדקסים מקומיים
 • לדאוג לביקורות חיוביות בעמוד העסק

ברגע שעסק נמצא במקומות הראשונים לביטויי הרלוונטי במפות גוגל אתם תקבלו המון פניות איכותיות.

אם תרצו לקבל יותר פרטים על קידום ארים בארצות הברית אתם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אמנדה

לקבלת הצעה לקידום אתר
השאירו פרטים כאן

השם שלך (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)