קידום אתרים בשפה האנגלית

קהל היעד המרכזי בגוגל הינו דוברי אנגלית, משום שרוב החיפושים בעולם מבוצעים באנגלית.
מדינות דוברות אנגלית מובילות במספר החיפושים בגוגל: ארה"ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה ועוד הרבה מדינות שהשפה הלא רשמית שלהם הינה אנגלית כגון הודו, סקנדינביה, סינגפור, וישראל בניהם.קדיום באנגלית

כמו שאתם מניחים שקידום בשפה האנגלית מושך הרבה קהל יעד פוטנציאלי שבודר את השפה ביום יום וקהל יעד שמבצע חיפוש שלא בהכרח תלוי בשפת המקור של שהארץ שלו.

כדי לקבל את התוצאות הכי מדויקות לחיפושים באנגלית מהעולם יש צורך לבצע חיפוש ב Google .com כך הם אינם מושפעות מחיפושים מקומיים.

איך לקדם אתרים בשפה האנגלית?

קידום אתרים באנגלית מחייב את בעל האתר או המקדם לדעת אנגלית ברמה גבוה, כיום גוגל יודע להבדיל בין תוכן איכותי באנגלית לבין תוכן עם איכות ירודה. בנוסף רכישת דומיין עם סיומת בין לאומית כגון com,net,org  וכו'  או מקומי למדינות בהם תרצו לקדם בשפה האנגלית כגון us, com.au,co.uk
יש לבצע מחקר ביטויים וחקירת קהל היעד של דוברי האנגלית והתאמת התוכן לגולשים.

סינטקס של מילים ומשמעויות

Syntax  – מונחים שדומים ובעלי אותם המשמעויות אך נכתבים בצורה שונה. יש לדעת את הבדלים בין מונחים כאלה שמשתמשים בהם בשפה האנגלית המקומית. שימוש נכון בסינטקס בזמן המחקר והטמעתו באתר יוביל לעלייה באחוזי ההמרות וירידה באוחזי הנטישה, לעומת תרגום ושימוש סינטקס לא נכון אשר יוביל לתוצאות הפוכות וירידה בדירוגים בסופו של דבר.

קישורים באנגלית

אם עדיין לא ניסיתם להשיג קישורים באנגלית אתם תגלו שזו משימה לא פשוטה, לא כל כך קל לשכנע בעלי אתרים לבצע החלפות הדדיות, לא מקובל לעשות זאת ברוב האתרים בחו"ל. כך שתצטרכו להפעיל את יצירתיות שלכם ולנסות להשיג קישורים איכותיים לאתר שלכם.
כמה שיטות שעולות כסף:
PR – פרסום מאמר אודות העסק במגזינים ובלוגים איכותיים.
Blog Post – פרסום בבלוגים נישתיים שתיתן לכם לינקים איכותיים לקידום האתר
Directory – קניית פרופיל באינדקסים ודירקטורי טובים
קניית לינקים – לפנות לאתרים ולקנות קישורים או להשתמש בשירות לבניית קישורים

אחסון אתרים לשפה האנגלית

כיום ניתן למצוא הרבה מקומות אחסון איכותיים בזול לאתרים אנגליים שמופנים לקהל מכל העולם.
מה שחשוב זה התמיכה והזמן טעינה של השרתים. כיום המקום אחסון לא חשוב כמו שאר הפרמטרים שגוגל מחייבים כמו זמני טעינה של האתר והתאמה למובייל.

קידום אתרים לעסקים

לקבלת הצעת מחיר לקידום אתר באנגלית אנא צרו קשר

השם שלך (חובה)

הטלפון שלך: (חובה)

האימייל שלך: (חובה)